1SMB24CA TR13 PBFREE | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1SMB24CA TR13 PBFREE |
Descriere | TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB |
Termen de livrare standard al producătorului | 99 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 15,4A |
Prod. | Putere - Impuls maxim 600W |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Protecție linie electrică Nu |
Stare piesă Activ | Aplicații De uz universal |
Tip Zener | Capacitanță la frecvență – |
Canale bidirecționale 1 | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C (TJ) |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 24V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 26,7V | Pachet/cutie DO-214AA, SMB |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 38,9V | Pachet dispozitiv furnizor |