SMBJ24CAE3/TR13 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Central Semiconductor Corp
În stoc: 2.118
Fișă de date
Direct
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 13.067
Fișă de date
Bourns Inc.
În stoc: 373
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Similar
YAGEO
În stoc: 333
YAGEO
În stoc: 569
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
SMBJ24CAE3/TR13
Numărul produsului DigiKey
SMBJ24CAE3/TR13-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CAE3/TR13
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A