SMBJ24CA
Numărul produsului DigiKey
600-SMBJ24CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
600-SMBJ24CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
600-SMBJ24CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CA
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
34 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Telecom
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V