SMBJ24CA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ24CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ24CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ24CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CA
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 15,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ24CA Modele
Atributele produsului
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,5A