SMBJ15CA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ15CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ15CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ15CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ15CA
Descriere
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24,4V Clemă 24,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
24,6A