SMBJ24CA-HRA poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 86.199
Fișă de date
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Similar
YAGEO
YAGEO
38,9V Clemă 15,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
SMBJ24CA-HRA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ24CA-HRA-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CA-HRA
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V