SZ1SMB24CAT3G
Numărul produsului DigiKey
F11555TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F11555CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F11555DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZ1SMB24CAT3G
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Descriere detaliată
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Capacitanță la frecvență
366pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Automobile
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
600W