SMBJ24CA-TR
Numărul produsului DigiKey
497-3141-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3141-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-3141-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CA-TR
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 16A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ24CA-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V