TV06B240JB-G poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Comchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Comchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Upgrade
Littelfuse Inc.
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
În stoc: 980
Bourns Inc.
În stoc: 373
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
38,9V Clemă 15,42A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
TV06B240JB-G
Numărul produsului DigiKey
641-1250-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TV06B240JB-G
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
TV06B240JB-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,42A