ATV06B240JB-HF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ATV06B240JB-HF |
Descriere | TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 38,9V Clemă 15,42A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ATV06B240JB-HF Modele |
Categorie | Protecție linie electrică Nu |
Prod. | Aplicații – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale bidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 24V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 26,7V | Pachet/cutie DO-214AA, SMB |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 38,9V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 15,42A | Număr produs de bază |
Putere - Impuls maxim 600W |