SMBJ24CA-AT/TR13
Numărul produsului DigiKey
13-SMBJ24CA-AT/TR13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-SMBJ24CA-AT/TR13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-SMBJ24CA-AT/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CA-AT/TR13
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 15,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Nu
Serie
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,5A