1N4151WS-E3-08
Numărul produsului DigiKey
112-1N4151WS-E3-08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-1N4151WS-E3-08CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-1N4151WS-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1N4151WS-E3-08
Descriere
DIODE STANDARD 50V 150MA SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 50 V 150mA Montare pe suprafață SOD-323
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
4 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
50 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Curent - Mediu rectificat (Io)
150mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 50 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă