LD1117DT33CTR
Numărul produsului DigiKey
497-1235-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-1235-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-1235-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LD1117DT33CTR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA DPAK
Modele EDA/CAD
LD1117DT33CTR Modele
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 800mA