NCP1117DT33T5G
Numărul produsului DigiKey
NCP1117DT33T5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NCP1117DT33T5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NCP1117DT33T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP1117DT33T5G
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A DPAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NCP1117DT33T5G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,2V la 800mA