50YXF10MEFC5X11 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
Rubycon
În stoc: 92.209
Fișă de date
Upgrade
Rubycon
În stoc: 4.104
Fișă de date
Echivalente parametric
Echivalente parametric
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
50YXF10MEFC5X11
Numărul produsului DigiKey
1189-1852-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
50YXF10MEFC5X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
50YXF10MEFC5X11 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
42 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
100 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Inactual
Impedanță
1.5 Ohms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C