63YXJ10M5X11
Numărul produsului DigiKey
63YXJ10M5X11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
63YXJ10M5X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 63 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
63YXJ10M5X11 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
72.66 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
173 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
880 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C