50YXM10MEFC5X11 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Rubycon
În stoc: 21.116
Fișă de date
Upgrade
Nichicon
În stoc: 0
Fișă de date
10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 10000 ore la 105°C
50YXM10MEFC5X11
Numărul produsului DigiKey
1189-1883-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
50YXM10MEFC5X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
50YXM10MEFC5X11 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
37.8 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C