50YXM10MEFR5X11
Numărul produsului DigiKey
1189-50YXM10MEFR5X11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
50YXM10MEFR5X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 10000 ore la 105°C
Categorie
Polarizare
Polar
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
37.8 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
90 mA @ 100 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C