63YXM10MEFC5X11 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 0
Fișă de date
10 µF 63 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 10000 ore la 105°C
63YXM10MEFC5X11
Numărul produsului DigiKey
63YXM10MEFC5X11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
63YXM10MEFC5X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
63YXM10MEFC5X11 Modele
Categorie
Polarizare
Polar
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
33.6 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
80 mA @ 100 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C