63YXM10MEFR5X11 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 0
Fișă de date
10 µF 63 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 10000 ore la 105°C
63YXM10MEFR5X11
Numărul produsului DigiKey
1189-63YXM10MEFR5X11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
63YXM10MEFR5X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
33.6 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
80 mA @ 100 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C