50ZLH10MEFC5X11 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 21.116
Fișă de date
KEMET
10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 6000h la 105°C
50ZLH10MEFC5X11
Numărul produsului DigiKey
50ZLH10MEFC5X11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
50ZLH10MEFC5X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
50ZLH10MEFC5X11 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Durată de funcționare la temp.
6000h la 105°C