63ZLH10MEFC5X11 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 0
Fișă de date
10 µF 63 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 6000h la 105°C
63ZLH10MEFC5X11
Numărul produsului DigiKey
63ZLH10MEFC5X11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
63ZLH10MEFC5X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
63ZLH10MEFC5X11 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Prod.
Polarizare
Polar
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Vrac
Aplicații
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
6000h la 105°C