RACPRO1-4SP/24V/10A
Numărul produsului DigiKey
945-RACPRO1-4SP/24V/10A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACPRO1-4SP/24V/10A
Descriere
4-CHANNEL 10A E-FUSE
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACPRO1-4SP/24V/10A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Recom Power
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
240W
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Tip intrare
DC
Eficiență
98,6%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
22V
Mărime/Dimensiune
2,44" L x 2,83" l x 4,37" Î (61,9mm x 72,0mm x 111,0mm)
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
28V
Agenție de aprobare
CB, CE
Tensiune - Ieșire 1
24V