RACPRO1-S240/24 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Weidmüller
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Weidmüller
În stoc: 27
Fișă de date
Produs nou
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
RACPRO1-S240/24
Numărul produsului DigiKey
945-RACPRO1-S240/24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACPRO1-S240/24
Descriere
240W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Descriere detaliată
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
240W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Laborator
Eficiență
95%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 277V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
88V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
5,47" L x 1,54" l x 4,92" Î (139,0mm x 39,0mm x 125,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V