RACPRO1-S480/48
Numărul produsului DigiKey
945-RACPRO1-S480/48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACPRO1-S480/48
Descriere
480W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 10A
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
4 kV
Aplicații
Laborator
Eficiență
95,4%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 277V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
88V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
6,10" L x 2,00" l x 5,30" Î (154,9mm x 50,8mm x 134,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V