RACPRO1-S240E/12
Numărul produsului DigiKey
945-RACPRO1-S240E/12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACPRO1-S240E/12
Descriere
240W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 15A
Curent - Ieșire (Max)
15A
Putere (wați)
180W
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC
Aplicații
Laborator
Eficiență
91,3%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 132V c.a., 170 – 277V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
5,47" L x 1,54" l x 4,92" Î (139,0mm x 39,0mm x 125,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V