RACPRO1-S120/12
Numărul produsului DigiKey
945-RACPRO1-S120/12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACPRO1-S120/12
Descriere
120W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 8A
Curent - Ieșire (Max)
8A
Putere (wați)
96W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Laborator
Eficiență
90,3%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 277V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
88V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,40" L x 1,10" l x 3,90" Î (111,8mm x 27,9mm x 99,1mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V