RACPRO1-S120/48
Numărul produsului DigiKey
945-RACPRO1-S120/48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACPRO1-S120/48
Descriere
120W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 2,5A
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
4 kV
Aplicații
Laborator
Eficiență
93%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 277V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
88V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,40" L x 1,10" l x 3,90" Î (111,8mm x 27,9mm x 99,1mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V