RACPRO1-T240/24
Numărul produsului DigiKey
945-RACPRO1-T240/24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACPRO1-T240/24
Descriere
240W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL'
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACPRO1-T240/24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
3.5 kV
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Eficiență
94,1%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 575V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Caracteristici
IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
815V
Mărime/Dimensiune
5,53" L x 1,69" l x 5,31" Î (140,4mm x 43,0mm x 135,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V