RACPRO1-T480/48
Numărul produsului DigiKey
945-RACPRO1-T480/48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACPRO1-T480/48
Descriere
480W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL'
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 10A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACPRO1-T480/48 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
3.5 kV
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 575V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
815V
Mărime/Dimensiune
6,13" L x 2,05" l x 5,31" Î (155,7mm x 52,0mm x 135,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V