FX10A-168S-SV
FX10A-168S-SV
FX10A-168S-SV
Numărul produsului DigiKey
H12166-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX10A-168S-SV
Descriere
CONN RCPT 168POS SMD GOLD
Descriere detaliată
168 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX10A-168S-SV Modele
Grosime finisaj contact
4,00µin (0,100µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
4mm, 5mm
Înălțime deasupra plăcii
0,126" (3,20mm)
Pas
0,020" (0,50mm)