FX10A-168P-SV(71)
FX10A-168P-SV(71)
FX10A-168P-SV(71)
Numărul produsului DigiKey
H122323-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX10A-168P-SV(71)
Descriere
CONN HDR 168POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
168 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX10A-168P-SV(71) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă, Retenție aliaj de lipit
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
4,00µin (0,100µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
4mm
Număr de poziţii
168
Înălțime deasupra plăcii
0,138" (3,50mm)
Pas
0,020" (0,50mm)