CUS10S30,H3F
Numărul produsului DigiKey
CUS10S30H3FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CUS10S30H3FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CUS10S30H3FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS10S30,H3F
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 1A USC
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 1A Montare pe suprafață USC
Modele EDA/CAD
CUS10S30,H3F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
135pF la 0V, 1MHz
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
USC
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
230 mV @ 100 mA