FX10-168IP-8H(03)
Numărul produsului DigiKey
H125524-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX10-168IP-8H(03)
Descriere
CONN INTERPOSER 168P STACK GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Modele EDA/CAD
FX10-168IP-8H(03) Modele
Stare piesă
Activ
Înălțimi stivuire cu conectare
8mm – 10mm
Pas
0,020" (0,50mm)