FX10A-168P-SV1(71)
FX10A-168P-SV1(71)
FX10A-168P-SV1(71)
Numărul produsului DigiKey
H122321-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX10A-168P-SV1(71)
Descriere
CONN HDR 168POS SMD GOLD
Descriere detaliată
168 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX10A-168P-SV1(71) Modele
Grosime finisaj contact
4,00µin (0,100µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
5mm
Înălțime deasupra plăcii
0,177" (4,50mm)
Pas
0,020" (0,50mm)