FX10-168IP-52Q-8H(03)
Numărul produsului DigiKey
H125522-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX10-168IP-52Q-8H(03)
Modele EDA/CAD
FX10-168IP-52Q-8H(03) Modele
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Înălțimi stivuire cu conectare
8mm – 10mm
Pas
0,020" (0,50mm)