RB520CM-30T2R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Toshiba Semiconductor and Storage
În stoc: 8.485
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 1.421.471
Fișă de date
Panjit International Inc.
Diodă 30 V 100mA Montare pe suprafață VMN2M (SOD-923)
RB520CM-30T2R
Numărul produsului DigiKey
RB520CM-30T2RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB520CM-30T2RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB520CM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB520CM-30T2R
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2M
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RB520CM-30T2R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 nA @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
VMN2M (SOD-923)
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
450 mV @ 10 mA