FX10-168IP-40D-8H(03)
Numărul produsului DigiKey
H125520-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX10-168IP-40D-8H(03)
Descriere
CONN INTERPOSER 168P STACK GOLD
Referință client
Descriere detaliată
168 Poziție conector Element interpunere Stivuire Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX10-168IP-40D-8H(03) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Stivuire
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Element interpunere
Înălțimi stivuire cu conectare
8mm – 10mm
Număr de poziţii
168
Înălțime deasupra plăcii
Pas
0,020" (0,50mm)