Imaginea pentru FX10A-168P-SV3(93) nu este disponibilă
FX10A-168P-SV3(93)
Numărul produsului DigiKey
FX10A-168P-SV3(93)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX10A-168P-SV3(93)
Descriere
CONN HDR 168POS SMD GOLD
Descriere detaliată
168 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX10A-168P-SV3(93) Modele
Grosime finisaj contact
1,18µin (0,030µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm
Înălțime deasupra plăcii
0,246" (6,25mm)
Pas
0,020" (0,50mm)