FX10B-168P-SV1(91) poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru FX10B-168P-SV1(91) nu este disponibilă
FX10B-168P-SV1(91)
Numărul produsului DigiKey
FX10B-168P-SV1(91)-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FX10B-168P-SV1(91)
Descriere
CONN HDR 168POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
168 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX10B-168P-SV1(91) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
4,00µin (0,100µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
5mm
Număr de poziţii
168
Înălțime deasupra plăcii
0,177" (4,50mm)
Pas
0,020" (0,50mm)