MPZ2012S221ATD25 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 7.435
Fișă de date
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 3A 40mOhm
MPZ2012xxxxxxxx
MPZ2012S221ATD25
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ2012S221ATD25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ2012S221ATD25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ2012S221ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ2012S221ATD25
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
MPZ2012S221ATD25 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
3A
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
40mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)