MPZ2012S102ATD25
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ2012S102ATD25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ2012S102ATD25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ2012S102ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ2012S102ATD25
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 1,5A 150mOhm
Modele EDA/CAD
MPZ2012S102ATD25 Modele
Valoare nominală curent (Max)
1,5A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
150mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)