ACT45B-510-2P-TL003
Numărul produsului DigiKey
445-3958-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3958-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-3958-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACT45B-510-2P-TL003
Descriere
CMC 51UH 200MA 2LN 2.8KOHM SMD
Descriere detaliată
51 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 2.8 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 1Ohm
Modele EDA/CAD
ACT45B-510-2P-TL003 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Impedanță la frecvență
2.8 kOhms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Inductanță la frecvență
51 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,118" (3,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1Ohm