ESD2CAN24DBZRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-ESD2CAN24DBZRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-ESD2CAN24DBZRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-ESD2CAN24DBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD2CAN24DBZRQ1
Descriere
TVS DIODE 24VWM 37VC SOT233
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
37V (tipic) Clemă 5,7A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESD2CAN24DBZRQ1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
CAN
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
3pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
2
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
35,5V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
37V (tipic)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,7A (8/20µs)
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
210W