ACT45B-101-2P-TL003
Numărul produsului DigiKey
445-3959-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3959-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-3959-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACT45B-101-2P-TL003
Descriere
CMC 100UH 150MA 2LN 5.8KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 5.8 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACT45B-101-2P-TL003 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie semnal
Grad
Automobile
Număr de linii
2
Calificare
AEC-Q200
Impedanță la frecvență
5.8 kOhms @ 10 MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță la frecvență
100 µH @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Valoare nominală curent (Max)
150mA
Înălțime (Max)
0,118" (3,00mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2Ohm