ESD2CAN24DCKRQ1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ESD2CAN24DCKRQ1 |
Descriere | TVS DIODE 24VWM 37VC SC703 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 37V (tipic) Clemă 5,7A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SC-70-3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ESD2CAN24DCKRQ1 Modele |
Categorie | Protecție linie electrică Nu |
Prod. | Aplicații CAN |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență 3pF la 1MHz |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TA) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale bidirecționale 2 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 24V (max.) | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 35,5V | Pachet/cutie SC-70, SOT-323 |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 37V (tipic) | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 5,7A (8/20µs) | Număr produs de bază |
Putere - Impuls maxim 210W |