ACM12V-701-2PL-TL00
Numărul produsului DigiKey
445-4083-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-4083-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-4083-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM12V-701-2PL-TL00
Descriere
CMC 8A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Modele EDA/CAD
ACM12V-701-2PL-TL00 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,433" l (12,00mm x 11,00mm)
Impedanță la frecvență
700 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,236" (6,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
8A
Pachet/cutie
Orizontal, Derivație J 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
6mOhm