Imaginea pentru SMAJ12A-E3/61 nu este disponibilă
SMAJ12A-E3/61
Numărul produsului DigiKey
SMAJ12A-E3/61GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ12A-E3/61GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ12A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ12A-E3/61
Descriere
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19,9V Clemă 20,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ12A-E3/61 Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,1A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19,9V