HR2220V801R-10 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Max Echo
În stoc: 2.360
Fișă de date
800 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 2220 (5650 metric) 8A 10mOhm