BCHS565036I801 8A
Numărul produsului DigiKey
5262-BCHS565036I8018ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-BCHS565036I8018ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-BCHS565036I8018ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BCHS565036I801 8A
Descriere
FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
800 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 2220 (5650 metric) 8A 10mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
8A
Producător
Max Echo
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
2220 (5650 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,142" (3,61mm)
Impedanță la frecvență
800 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,220" L x 0,200" l (5,59mm x 5,08mm)